PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003091}
4,1 7 753
oceny
4,1 10 1 7753
3,1 7
ocen krytyków
Nie cudzołóż i nie kradnij
powrót do forum filmu Nie cudzołóż i nie kradnij

Dawno nie widziałem takiego gniota. W sumie powiedzieć, że widziałem to nadinterpretacja ponieważ połowę seansu zakrywałem twarz z zażenowaniem a na drugiej połowie już mnie w kinie nie było. To było tak tragicznie nieśmieszne, tak robiona na siłę, że powinno być karalne. Kupę buzgów, humor który widzieliśmy tyle razy, że przestał być już humorem a stał się horrorem, do tego cienka gra aktorska. Aktorzy zagrali w tym filmie, aby skasować gażę, opłacić kredyt i zapomnieć. Filmy Vegi to przy tym arcydzieła.

kszan201

Oglądalem wszystkie polskie komedie romantyczne od czerwca 2021. Gniotów się nie boję, ale tutaj tez chcialem wyjść. Pierwsze pół godziny to żenada nie do przetrzymania. Straszna szkoda, bo potem wylania się całkiem niezła, pogmatwana intryga, ale kto do tego dotrwa?

ocenił(a) film na 1
matimat17

Wygląda na to że zrąbałem, wytrzymalem 40 minut. Absolutna cisza na sali. Zero reakcji na ten paździerz, ktory na ekranie się odstawia. Tylko jedna Karyna prosto z solarium rechotała przy każdej k…. i c….. Odradzam, przynajmniej tą połowę, której nie odzobaczę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones