PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124655}

Wykiwać klawisza

The Longest Yard
7,0 78 806
ocen
7,0 10 1 78806
6,0 4
oceny krytyków
Wykiwać klawisza
powrót do forum filmu Wykiwać klawisza

4/10

ocenił(a) film na 4

Wtórny, schematyczny, przewidywalny, nudny, mało śmieszny.

gs7t4h_2

dokładnie to samo chciałem napisać, aż dziwi mnie tak wysoka ocena filmu na FW ;/

ocenił(a) film na 7
gs7t4h_2

ja tam dałem 7/10 ale muszę się zgodzić, że nic odkrywczego tu nie zobaczyłem i wkurzył mnie motyw z śmiercią Załatwiacza- niby tak lekka komedia na niedzielne popołudnie a tu jeszcze próba dorzucenia jakieś "głebi" kompletnie bezsensu.

gs7t4h_2

Jest przewidywalny...ale to chyba cecha 99% amerykanskich filmow. Kazdy rezyser katuje widzow tym samym sprawdzonuym pomyslem az nie zacznie sie wszystkim od niego rzygac. Nie bylo ogolnie tak zle z tym filmem. Ubawilem sie nie lada. Tak wiec ode mnie 8 punktow.

gs7t4h_2

Wtórny, przewidywalny, schematyczny - ok. Ale z nudnym i mało śmiesznym się nie zgodzę. 8/10

ocenił(a) film na 10
whatever_rock777

a mi się ten film bardzo podobał . ;D ja tam mu dałam 10 , każdy ma swoej zdanie i kwestia gustu . ;]]

ocenił(a) film na 5
Kate_68

"ja tam mu dałam 10 , każdy ma swoej zdanie i kwestia gustu . ;]]" - tak jak dla dwudziestu pozostałych filmów, które oceniłaś, więc to akurat żadne wyróżnienie :)

Jest tak jak mówicie - na maksa przewidywalny, cały film ma się wrażenie, że już się to widziało. Ale nie uważam, żeby to jakkolwiek mogło przeszkodzić w dobrej zabawie. Na prawdę fajna komedia, ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 4
gs7t4h_2

zasnęłam na nim;d więc chyba nie był zbyt ciekawy, moze obejrze jeszcze raz ;d

gs7t4h_2

Schematyczny. Więźniowie - dobrzy, klawisze i dyrektor - źli. No i trochę mnie denerwował Chris Rock. Koleś jak dla mnie mało śmieszny. Taki sobie Burt Reynolds. A Sandler jak to Sandler, stworzony do takich ról. Śmieszny, ale bez przesady. Chyba najlepszy był ten dryblas, co w ping-ponga grał:) w ogóle skąd oni biorą takich olbrzymów:D 7/10.

NickError

Schematyczny podział na dobrych i złych to podstawa lekkich filmów na sobotnie popołudnie :)
A mnie się najbardziej podobał Cheezburger xD A postać, którą grał Chris Rock, no cóż... bardziej sympatyczna, niż śmieszna :)

ocenił(a) film na 3
gs7t4h_2

dokładnie.bylem surowszy dałem 3............................................................................... ............................................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones