PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124655}

Wykiwać klawisza

The Longest Yard
7,0 78 806
ocen
7,0 10 1 78806
6,0 4
oceny krytyków
Wykiwać klawisza
powrót do forum filmu Wykiwać klawisza

-Włamanie do akt strażników, to była noc, a oni uciekli z celi?
- Sam początek filmu, Sandler specjalnie się rozbija i specjalnie trafia do więzienia...
- Najbardziej uderzyła mnie ta iście rodzinna atmosfera.

ocenił(a) film na 10
mariiox

-specjalnie się rozbija - na złość swojej dziewczynie, roztrzaskuje jej samochód, na niczym już mu nie zależy, ma wszystko gdzieś no i jest pod wpływem alkoholu
-włamanie do akt - no cóż, takie więzienie na takim odludziu, może mieli słabsze środki ochrony akt, jeden z więźniów w końcu bardzo długo tam siedział, mógł znać jakieś przejście czy coś - czy uciekli z celi? myślę, że to nie była noc, bardziej wieczór, niestety nie byłam tam i nie wiem ;]
- rodzinna atmosfera? proszę o wyjaśnienie
pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Chiro

Najwięksi gangsterzy trzymani za kratami nagle wychodzą na boisko i biegają uśmiechnięci rzucając do siebie piłką... Jakby znajdowali się na obozie wypoczynkowym a nie w więzieniu

ocenił(a) film na 10
mariiox

w takim miejscu pewnie cholernie wieje nudą.. więc co niby mają robić? a tu zdarza się szansa na dokopanie klawiszom, którzy zaleźli im za skórę. więc mimo swoich przekonań zapewne, wchodzą na boisko i współpracują. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones