PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124655}

Wykiwać klawisza

The Longest Yard
7,0 78 780
ocen
7,0 10 1 78780
6,0 4
oceny krytyków
Wykiwać klawisza
powrót do forum filmu Wykiwać klawisza

Szkoda

ocenił(a) film na 4

Film mi sie podobal ale szkoda ze zostal on całkowicie zrobiony na podstawie "Mecz
ostatniej "szansy" Gdyby wymyslili to o kilka lat wczesniej bylo by duzo lepiej. odemnie tylko
za to ze to "podróbka" daje 4/10

ocenił(a) film na 8
Shiftyy

nie rozumiem twojego rozumowania. Skoro film sie podobał to oceniaj go uczciwie a nie dlatego że jest kopią to dajesz niską ocene. Zazwyczaj robiąc kopie filmów, partolą je ale nie tym razem. więć jeśli odświeżają film i go ulepszają to ja nie mam nic przeciwko. A po za tym jestem fanem piłki nożnej ale w filmach amerykańskich bardziej pasuje footbal.

ocenił(a) film na 4
piotr_150

"odświeżają film i go ulepszają "
więc z czym go tak odświezyli ?

Shiftyy

Jeśli już, to właśnie "Mecz ostatniej szansy" jest podróbką - filmu "Najdłuższy jard" z 1974r. "Wykiwać klawisza" to remake właśnie tej produkcji (w której także grał Burt Reynolds), z czym twórcy wcale się nie kryją - wyraźnie napisane na plakatach czy płytach DVD.
Więc jak już, to Brytyjczycy zainspirowali się amerykańskim filmem i go "zerżnęli".

ocenił(a) film na 8
aub

dla mnie nie jest kopią, kopia byłaby wtey gdyby też grali w piłkę nozną

ocenił(a) film na 6
Shiftyy

Nawet jeśli, to po pierwsze nie jest to jakiś klasyk, który wszyscy dobrze znamy i pamiętamy, który został powielony żebyśmy musieli się tak unosić :). Po drugie pozostaje pytanie, czy poprzednie produkcje dostarczyły równie dużo zabawy jak "Wykiwać klawisza". Żadko kiedy generyk jest lepszy od oryginału, ale czasem tak się zdarza. Uważam, że jest to całkiem niezła komedia, bez względu na to czy pomysł został żywo zdarty z innego filmu, czy jedynie wątek sportowy i więzienie stanowią wspólny mianownik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones