PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124655}

Wykiwać klawisza

The Longest Yard
7,0 78 806
ocen
7,0 10 1 78806
6,0 4
oceny krytyków
Wykiwać klawisza
powrót do forum filmu Wykiwać klawisza

szkoda gadac jak mozna zerznąć film.
-mecz wiezniowie vs strzanicy
-byly pilkarz wsadzony za to samo (tez sprzedawczyk)
-wiezien w klatce ktorego sie boją wszyscy
-bomba - zginal nie ten co mial
-wygrali wiezniowie ...

poprostu żenada

ocenił(a) film na 7
karlwerner

A 'Mean Machine' jest "kopią" tego filmu: http://www.filmweb.pl/film/Najdłuższy+jard-1974-10594

wiola99

tylko ze jemu chodzilo o Mecz ostatniej szansy z 2001 a nie o najdluzszy jard 1974r.

ocenił(a) film na 7
jaro0576

Nie zrozumiałeś/aś. karlwerner stwierdził, że ten film jest kopią Mean Machine(=Mecz ostatniej szansy). Wiola99 stwierdziła, że MM jest kopią Najdłuższego Jardu.

ocenił(a) film na 6
jaro0576

A myślisz ,że czemu grał tam ten "dziadek" ? Aby ładnie pokazać,że to jest "kopia". ; ) Chociaż się z tym nie chowali.

ocenił(a) film na 10
imjustakid

wiec to jest tak (zaczynam chronologicznie;] )
1. Najdłuższy jard - 1974 r. ;]
2. Mean Machine - 2001 r. ;]
3. Wykiwać klawisza 2005 r. ;]
Czyli wg mnie (nie czytalam zadnych plotek ani nic, wiec gdybym sie mylila prosze o poprawke;]), 1 byla glownym filmem, na podstawie ktorego chciano zrobic remake, w postaci 2, ale im nie wyszlo, wiec postanowili zrobic niemal dokladna kopie 1 w postaci 3 i to im wyszlo:D zrozumieliscie? prosze o opinie:D

Chiro

1i 3 to produkcja Amerykańska zaś MM jest produkcją Angielską

ocenił(a) film na 10
wegrzynmi

dziękuję za poprawkę:) pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
Chiro

Nie wyszło? Moim zdanie właśnie to Mean Machine jest najlepszą wersją tego filmu głównie z powodu postaci Mnicha. Zresztą co kto woli :D

ocenił(a) film na 10
robhans

nie będę podważać Twojego zdania, gdyż nie oglądałam Mean Machine ;] Napisałam tak, w oparciu o posty powyżej i info na filwebie ;] tak najprościej;] co nie zmienia faktu, że mam zamiar obejrzeć Mean Machine ;] biorę się za ściąganie;] pozdrawiam;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones