Bill GoldbergI

William Scott Goldberg

6,8
567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Goldberg

Ej jestem w szoku oczywiście pozytywnym hehe ;]
Parę lat temu słyszałem plotkę że.... on nie żyje!!!!!!!! nie wiem czy ktoś z was może się spotkał "z nią", ale poważnie mówię. To usłyszałem jakoś po Uniwersalnym 2, że miał wypadek śmiertelny czy coś... Cały czas byłem przeświadczony że Mr. Bill ;) nie żyje, masakra!
A jak na ironię, najlepsze jest to, że "Wykiwać klawisza" widziałem parę razy i chyba jakoś przespałem albo byłem ślepy, że go nie widziałem hehe :P Kiedy teraz zobaczyłem z nim nowy filmie "Half Past Dead 2" to oniemiałem! Jestem w totalnym szoku, Super, ale się cieszę bo bardzo go lubię:>!!!
Swoją drogą słyszałem kiedyś też podobną plotkę (bzdurę), że zginął John Travolta pilotujący swój samolot... hehe
ps. czy ktoś w was też może coś takiego słyszał...?? Pozdrawiam

Szczepan_5

o goldbergu slyszalem tzn pamietam, kiedys dawno temu jak jeszcze ogladalem wrestling to pamietam byl taki motyw ze niby wnosili jego trumne, mowili ze nie zyje :p pozniej juz nie ogladalem i tez dopiero nie dawno zauwazylem ze zyje ;) tzn juz troche czasu temu ale przez pewien czas tez tak myslalem..

Szczepan_5

Siemka...No UNDERTACKER WIELU POCHOWAŁ W TEJ SWOJEJ TRUMIENCE hehe...ale wszyscy mają się dobrze....:)pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones