Bill GoldbergI

William Scott Goldberg

6,8
567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Goldberg

Wrestlingiem interesuja się od mniej więcej roku, a słyszałem , ze ten pan był bardzo dobrym wrestlerem i chciałbym się dowiedzieć czemu już nie występuje w federacji WWE. Przecież na RAW I Smackdown występują starsi od niego HBK i Undertaker, więc niech ktoś mi wytłumaczy, kto zna tą sprawę, czemu nie walczy juz, byłbym bardzo wdzięczny. Czekam na odpowedz i pozdrawiam fanów WWE.

DAMIANO_7

Wiesz, niektórzy po prostu maja dość, chcą odpocząć. Undertaker jest świetny ale już dawno powinien odejść "robiąc miejsce dla młodych". Może i Goldberg tak zrobił.
A był świetny. Jeden z najlepszych zawodników w historii. Jego spear świetny, nawet nie wiem kto robi lepszego, on, czy Edge;)
Jak nie widziałeś żadnej jego walki to już trzeba nadrobić;)

uzi43

Ale nie znasz dokładnej odpowiedzi na moje pytanie :)Jak do tej pory oglądałem z Goldbergiem 1 cały mecz przeciwko Triple H , kiedy to zdobył pas WWE Heavyweight Championship w 2003 r. Mam za to filmik kiedy mówi ,czemu przestał walczyć. Duzo rozumiem, ale i tak chciałbym poznać dokładne szczegóły, kiedy stoczył ostatnia walkę i z kim , co powiedział fanom, czy moze po prostu odszedł bez zapowiedzi i jakichkolwiek wyjaśnień - te rzeczy najbardziej mnie interesuja. To film : http://www.youtube.com/watch?v=q2MKcdrwjP8&feature=related

DAMIANO_7

Lubie Goldberga, choc srednio/wcale interesuje sie wrestlingiem. UFC + okazjonalnie inne ligi, ale do tematu. Na podstawie linku ktory dales, Goldberg odszed bo nie podobalo mu sie sposob rezyserowania i fabula pisana dla niego w WWF. Twierdzil ze nie tak zostal wychowany przez ojca i duzo bardziej woli sobie spojrzec z czystym sumieniem w twarz niz brac w czym takim udzial. Chodzilo mu glownie o reakcje odbiorcow show - dzieciakow >10lat ktorzy tak naprawde nie rozumieja ze to show i rezyserka. Goldberg stwierdzil rowniez, ze po ostatnim odejsciu wrocil tylko dla fanow, nie zas ze wzgledu na kase, bo tej ma wystarczajaco.

--
Swoja droga chcialbym kurde by przestal bawic sie w prowadzenie show, a ... moze MMA? :) Lesnar poradzi sobie calkiem niezle :)

GerpirFeilan

Od siebie dodam tylko że Bill Goldberg powróci prawdopodobnie na 1 walkę do WWE odbędzie się ona 4 kwietnia 2011 na Wrestlemanii XVII (najważniejsza impreza wrestlingowa w roku) a wróci tylko dlatego że dzień prędzej będzie wprowadzony do WWE Hall of Fame i jego zdaniem "mój syn nie ma zabawki ze swoim ojcem więc wracam na 1 walkę by posiadał ją" jeśli ktoś chce szersze informacje w tym zakresie to pisać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones