NellyIII

Cornell Iral Haynes Jr.

7,1
324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nelly

hell yeah

użytkownik usunięty

najlepszy raper na świecie wielki klasyk mógłby grac w wiekszej ilosci filmów ale i tak jest the best

użytkownik usunięty

to ty koles malo raperow znasz hehe

użytkownik usunięty

słuchałem wielu już ale nikt tak dobrze nie łączy rapu z klasycznym popem, jego muyka jest wyjątkowa posiada coś czego nie ma żadna inna

raczysz sobie zarty stroic, Nelly "wielki klasyk" buahah

użytkownik usunięty
nespriv

ziomek jak słuchasz tokio hotel to sie nie dziwie ze nie znasz sie na tym typie muzyki to zrozumiałe

Ja nie moge!!! Własnie pokazales swoja "wielką" wiedzę na temat rapu pisząc że Nelly jest klasykiem i najlepszym raperem na świecie.Co za żal i jeszcze wypowiadasz komus brak wiedzy na temat muzyki. Widac ze twoje jedyne horyzonty przez które ewidentnie nie umiesz przeskoczyć to MTV oraz Radio Eska. A to że Nelly łączy umiejętnie rap i pop (?) nie jest wcale zadną zaleta. Nelly to cipka wypromowana przez wielkie wytwórnie żeby trzepać kase. I jeszcze osmiela sie zadzierac z kims takim jak KRS One który miazdzy go wszystkim oprocz promocji ktora ma Nelly

użytkownik usunięty
niqs_2

no napewno tak jest...tylko czubie nellyego promuja bo widocznie jest dobry a nagrody grammy tylko to potwierdzaja...moze nie jest fenomenem w dissowaniu czy we freestylu ale w rapie nie chodzi wcale o to...nelly pozostaje na szczycie obok takich mistrzów rymowania jak snoop dogg, ll cool j, 50 cent czy eminem, a jego kawałaki wciaz sa wysoko w notowaniach na miedzynarodowych listach przebojów...

No wlasnie promuja go bo bez tego bylby nikim, bez promocji nikt by o nim nie wiedzial nie byloby nagrod Grammy teledysków,itp. Raperzy ktorzy sa od niego duzo lepsi nie potrzebuja promocji bo wiedza ile sa warci. Wiadomo ze taki rape nie sprzeda tyle płyt co twoi "mistrzowie rymowania" ale przeciez nie o to w rapie chodzi. Naprawde niewiem co ty widzisz w Nellym i 50 Cencie,nie masz dosc słuchania kawałków o lizakach i pieniadzach?? Peace

niqs_2

Ciagle probujesz udowodnic jaki to Nelly nie jest zajebisty przytaczajac ilosc sprzedanych płyt ilosc kasy i nagród Grammy, umiejetne polączenie popu z rapem a rap to przecież od początku była muzyka z serca..... jezeli ktoś łączy rap z popem, czyli esencją komercji, to po prostu kurwa NIE JEST RAPEREM.

użytkownik usunięty
niqs_2

Rozumiem Cie o co Ci chodzi z tymi lizakami i kasa ale zauwaz ze nie wszytkie kawałki takie sa z jego 5 płyt. Wracając do komercji jest to cienka linia bo trzeba rozrózniac kawalki o dupach a tez o miłosci bo tej drugiej jest troche wiecej nawet cały okragły album Suit. Teraz nie rozumiem o co Ci chodzi z muzyka od serca czy wg Ciebie i wiekszosci ludzi to tylko nawijka o swoich korzeniach i lojalnosci do jakiegos durnego gangu tylko dlatego ze nie potrafia w inny sposób poradzic sobie w zyiu tylko poprzez kradzieze i wymuszenia? Ta tak zwana lojalnosc i tak ciagle dzieli nie tylko gangi ale i swiat głównie ze wzgledu na etniczne pochodzenie. Wracajac do Nellego prawda ze rap+pop=komercja ale pop lub inaczej G Funk jest muzyka rozrywkawa przy ktorej mozna sie zrelaksowac albo zabawic w klubie. Przyznaje ze wymieniajac w czołówce 50 Centa to pomyłka bo go nie lubie co nie zmienia faktu ze zrobił wielka kariere. Wyzej cenie Game'a który patrzac na 3 płyty zrobił sporo w muzyce ale i tez dla swojego miejsca które widac kocha. Wg. jest dobry równiez Fabolous oraz Busta Ryhmes, a takze Wu Tang Clan, a LL jest legenda rapu i zaden z innych raperów oprócz zniszczonego Canibusa nie osmelił wypuscic nawet jednego beefa na niego. Co do takich graczy jak lil wayne czy jermain dupri(który tylko ma dobra wytwórnie)zreszta tak jak Diddy bo ten to jest dopiero beznadziejny ale zrobil kariere równiez dzieki produkcji ciuchów, kanye west to sa dopiero raperzy komercyjni.

użytkownik usunięty

Wracajac do KRS'a jest owszem jendym z tych raperów starej generacji ale tylko nie liczni utrzymali sie do dzisiaj Ice Cube, LL, MethodMan wyprzedzili go z kretesem. Jak dla mnie komercyjnym chwytem było porozumienie sie KRS i Nelly'ego i nagrania wspólnego kawałka. Moze i byc to prawda ale jak dla mnie mało prawdopodobna. PZDR

hehe, jak słysze LL to odrazu przypoimnam sobie I'm bad i Mama Said Knock You Out - nie ma co wieje gangsterką z daleka. co do G-funk'u to fanboy Nelly'ego chyba zyje na tym swiece stanowczo za krotko. cos uslyszal ze Dogg Pound robi takie "coś" o dzwiecznej nazwie g-funk i odrazu zrobil z nich prekursorów gatunku. moze mi jeszcze powiesz ze Dre robi zajebiste bity? prawda jest taka ze do najwiekszych hitow uzyl sampli innych wykonawców.

ZeGaR_2

do mnie z tym Dre?? Nie twierdze ze robi zajebiste beaty wole innych Dj ów
Premo, Statik Selektah, Marco Polo , RZA itd Poprostu dałem przykładowy G-funk

Nie chodziło mi o żadne przywiązanie do gangu, tylko o to że pop i rap nie idą w parze. Od początku muzyka od serca to znaczy że, wkładali serce i duszę w to co robili, to miało soul. Rapując o dragach, gangsterach itp,mogli uswiadomic co się dzieje w gettach, ze ludzie giną, ze dzieci są wyrzucane na smietnik,co dragi robią z ludzmi, wydając płyty dicierali to ogromnej rzeszy odbiorców nie tylko czarnych.
"ale pop lub inaczej G Funk jest muzyka rozrywkawa przy ktorej mozna sie zrelaksowac albo zabawić w klubie" WTF?? Człowieku pop to NIE G-funk, chyba pomyliło Ci się Pop to np Britney a G-funk to Snoop Dogg i Dre albo Foesum. Zrobił wielką karierę bo odbiorcami są nastolatki którzy słuchają to co modne, a nie mają nawet szansy usłyszec w tv o np Rakimie bo to nie jest na topie, taki stan rzeczy mnie przygnębia.
The game dla mnie to ta sama komercja.
Co do LL Cool J to jest w chuj raperów teraz którzy by go zjehcali jak chcieli lirycznie i nie tylko. Army of the Pharaohs, Plaq Poet, NYgz. posłuchaj tych, a cały ten twój LL pokaze ci się słabizną. Cannibus odrazu był na straconej pozycji bo był nieznany, więc musiał przegrać bez szansy na pokazanie swoich skillów, a tak btw LL zachował się jak narcystyczny frajer, zrobił wielką sprawę z takiego gówna.

Pozdro

"ale pop lub inaczej G Funk" to mnie rozwalilo xd prawie we wszystkim zgadzam sie z nigsem(duza wiedza, duza) nelly mial pare "hitow" w stylu mtv ale nie mozemy go nazywac klasykiem ani rapu ani popu xd ani czegokolwiek innego z czym mylisz rap. i jeszcze 2 rzeczy: dre mial niezle kawalki ale znany jest nie z rapu tylko z dzialania na jego rzecz(wytwornie muzyczne i to ze wypromowal od zajebania raperow)

ps. no i w sumie czy to nie nelly wygral beef z krs'em xd mimo to nie jest klasykiem

ZlodziejPociagow

Nelly jest dobrym popowcem ale nie ma szans w prawdziwym rapie Eminem, 2pac, Eazy, Dre, Ice Cube, WC, Nate Dogg, Snoop, Warren G wymieniać dalej?
Nelly wykonuje RnB tak jak Akon i Pitbull

aterazione

Pitbull to juz wogole szambo jakich mało, ja bym go nie zaklasyfikowal do RNB

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones