PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836721}

Rodzina

The Family
5,5 555
ocen
5,5 10 1 555
Rodzina
powrót do forum serialu Rodzina

Film o "chrześcijańskich fundamentalistach" na podstawie książki żydowskiego pisarza którego chrześcijanie zaprosili do wspólnoty ;) - Jeffa Sharleta: "Rodzina: tajny fundamentalizm w sercu amerykańskiej potęgi". Książka bada polityczną siłę The Family or The Fellowship, tajnego fundamentalistycznego stowarzyszenia chrześcijańskiego kierowanego przez Douglasa Coe . Sharlet stwierdził, że organizacja fetyszyzuje władzę, porównując Jezusa do „ Lenina , Ho Chi Minha , Bin Ladena ” jako przykładów przywódców, którzy zmieniają świat dzięki sile przymierzy, które zawarli z „braćmi”. Rok po pierwszej publikacji książki ujawniono skandale seksualne z udziałem wybitnych członków Rodziny: Johna Ensigna i gubernatora Karoliny Południowej Marka Sanforda, a także oskarżenia, że ​​Rodzina nielegalnie subsydiowała czynsz członków Kongresu i uczestniczyła w Uganda Anti-homoseksualizm Bill , który miałby nakładać karę śmierci za homoseksualizm w Ugandzie. Element gry politycznej w USA.

ocenił(a) serial na 5
robin2003

czyli nadal uważasz że Trump to nie idiota ?
Generalnie religia to opium dla ... tłumu (idiotów?)

robin2003

Zapomniałeś cudzysłowia w swoim satkastycznym tytule

robin2003

Nie widziałem, ale Twój tytuł zachęcił mnie wybitnie :-) Sądzę że jak Tobie się nie podoba to mnie, a i owszem.

ocenił(a) serial na 6
robin2003

1. Używanie słowa "lewacki" dyskredytuje cię na samym początku
2. Udowodnij, że ten dok to ściema

robin2003

trollu pisowski,....jesteście jak automaty,..kwa,kwa,kwa

ocenił(a) serial na 8
robin2003

'Sharlet stwierdził, że organizacja fetyszyzuje władzę, porównując Jezusa do „ Lenina , Ho Chi Minha , Bin Ladena ” jako przykładów przywódców, którzy zmieniają świat dzięki sile przymierzy, które zawarli z „braćmi”. "
Ty, ale w serialu są pokazane filmy, na których Doug Coe dokładnie to mówi: z podziwem wypowiada się o Hitlerze i o mafii xD
Kogo próbujesz oszukać? Chrześcijańscy fundamentaliści lobbujący w Waszyngtonie to fakt powszechnie znany, "The Family" ujawnia tylko kim oni są i jak daleko sięgają ich macki, a także ukazuje powiązania z reżimem putinowskim.
Bardzo dobry materiał, polecanko.

ocenił(a) serial na 1
Gwynbleidd66

To chyba słabo im to idzie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones